Říjen 2008

aaaaaaa....kks ja si wytrham šecky wlasy

24. října 2008 v 19:52 | KiKuŠhKa:-*
napisala som asi 30 riadkowý článok.... dala som že zwerejnit a ono sa mi to vymazalo!!!!! okiii pohoda jakože ae som nastratááá.... idem to písat odznowa..... napisala som to stručnejšie... asi na dvadsat pet riadkow... dala som zwerejnit.... a vypadol mi net!!!!! dpc ja som mrtwy slowek... napisem inokedy.... papa


Duffy - foto

23. října 2008 v 18:13 | KiKuŠhKa:-*
http://images.contactmusic.com/dn/duffy_855_18553803_0_0_7008010_300.jpg

Duffy - info // životopis

23. října 2008 v 18:12 | KiKuŠhKa:-*
Celé jméno:
Amy Anne Duffy
Místo narození:
Nefyn, Gwynedd, Wales, Anglie
Datum narození:
23.6 1984
Znamení:
Rak
Podle velké části britské kritiky bude třiadvacetiletá velšská zpěvačka Duffy největším hudebním objevem letošního roku. A jakkoli ostrovní novináři občas ujíždějí úplně mimo mísu, v tomto případě budou mít dost možná pravdu.
Takový menší info
Duffy pochází z malého městečka ve Walesu, zapadákova tak důkladného, že se v době jejího dětství v širokém a dalekém okolí nevyskytoval jediný pořádný obchod s deskami. K hudbě se budoucí zpěvačka, jejíž celé jméno zní Amy Anne Duffy (takže Amy opravdu je!), nedostala ani jinými cestami, takže když ji posléze začali přirovnávat k Dusty Springfield, údajně neměla nejmenší tušení, o koho jde.
V jedenácti letech ji vyhodili ze sboru, protože se prý její hlas jaksi "nehodil", v patnácti začala zpívat s různými místními kapelami a zúčastnila se televizní soutěže podobné Superstar (skončila druhá). V té chvíli se věci začaly hýbat. Owen Powell z kdysi slavné velšské kapely Catatonia ji představil zkušené manažerce Jeanette Lee z Rough Trade Records, a ta byla z Duffy tak unešená, že ji okamžitě přivedla k Bernardu Butlerovi, bývalému výtečnému kytaristovi Suede.
A to byl pro Duffy velmi šťastný okamžik. "Považoval jsem za naprosto neuvěřitelné, že vyrostla úplně nezasažená trendy, hudební historií i jakoukoli technikou zpěvu," vyjádřil se později Butler. "Už jen to, že mohla přijet do Londýna, jí připadalo jako neskutečná pohádka. Žila prostě ve zcela jiném světě."


Britney Spears - foto

23. října 2008 v 18:07 | KiKuŠhKa:-*
Britney Spears

Britney Spears - info // životopis

23. října 2008 v 18:05 | KiKuŠhKa:-*
Jméno: Britney Jean SPEARS
Narozena: 2.prosince 1981
Místo: Kentwood u New Orleans, Louisiana
Znamení: Střelec
Přezdívky: Bit-Bit , Brit
Vlasy: světle hnědé
Oči: hnědé
Výška: 165cm
Váha: 52,5kg
Rodiče: Jamie a Lynne Spears
Sourozenci: Bryan a Jamie Lynn
Hobby: nákupy , sledování filmů , řízení jejího go-kartu , čtení romancí ,
plavání , dlouhé procházky po pláži
Obdivované osoby: Mariah Carey , Whitney Houston , Madonna
Oblíbená jídla: zmrzlina , těstoviny , hot-dog
Oblíbená barva: modrá
Oblíbené filmy: Svatba mého nejlepšího přítele , Ocelová magnolie
Oblíbené oblečení: Betsey Johnson , Bebe , A/X od Giorgio Armaniho
Oblíbené sporty: basketbal , plavání
Oblíbené týmy: Chicago Bulls , New York Yankees
Oblíbení herci: Tom Cruise , Mel Gibson , Brad Pitt
Oblíbený nápoj: Sprite
/* <![CDATA[ */ var bbs=screen,bbn=navigator,bbh;bbh='&ubl='+bbn.browserLanguage+'&ucc='+bbn.cpuClass+'&ucd='+bbs.colorDepth+'&uce='+bbn.cookieEnabled+'&udx='+bbs.deviceXDPI+'&udy='+bbs.deviceYDPI+'&usl='+bbn.systemLanguage+'&uje='+bbn.javaEnabled()+'&uah='+bbs.availHeight+'&uaw='+bbs.availWidth+'&ubd='+bbs.bufferDepth+'&uhe='+bbs.height+'&ulx='+bbs.logicalXDPI+'&uly='+bbs.logicalYDPI+'&use='+bbs.fontSmoothingEnabled+'&uto='+(new Date()).getTimezoneOffset()+'&uti='+(new Date()).getTime()+'&uui='+bbs.updateInterval+'&uul='+bbn.userLanguage+'&uwi='+bbs.width; if(typeof(bburlparam)=='string') { bbh+='&'+bburlparam; } if(typeof(bbkeywords)=='string') { bbh+='&keywords='+escape(bbkeywords); } document.write("<scr"+"ipt language='JavaScript' charset='windows-1250' type='text/javascript' src='http://go.cz.bbelements.com/please/showit/2444/2/3/7/?typkodu=js"+bbh+"&alttext=0&border=0&bust="+Math.random()+"&target=_blank'><"+"\/scr"+"ipt>"); /* ]]> */ '<![CDATA[ on error resume next if (IsNull(CreateObject("ShockwaveFlash.ShockwaveFlash.3"))) then dummy=0 else bb_flashakt=3 end if if (IsNull(CreateObject("ShockwaveFlash.ShockwaveFlash.4"))) then dummy=0 else bb_flashakt=4 end if if (IsNull(CreateObject("ShockwaveFlash.ShockwaveFlash.5"))) then dummy=0 else bb_flashakt=5 end if if (IsNull(CreateObject("ShockwaveFlash.ShockwaveFlash.6"))) then dummy=0 else bb_flashakt=6 end if if (IsNull(CreateObject("ShockwaveFlash.ShockwaveFlash.7"))) then dummy=0 else bb_flashakt=7 end if if (IsNull(CreateObject("ShockwaveFlash.ShockwaveFlash.8"))) then dummy=0 else bb_flashakt=8 end if if (IsNull(CreateObject("ShockwaveFlash.ShockwaveFlash.9"))) then dummy=0 else bb_flashakt=9 end if ']]>


Beyoncé - foto

23. října 2008 v 18:00 | KiKuŠhKa:-*

Beyoncé - info // životopis

23. října 2008 v 17:59 | KiKuŠhKa:-*
Datum narození: 04.09.1981
Místo narození: Houston, Texas, USA
Znamení: Panna

Životopis:
Beyoncé Knowles začala svou hereckou kariéru v sedmi letech, když potkala LaTaviu Robersonovou na konkurzu pro dětskou skupinu. Její sestřenice Kelly Rowland se k nim brzy přidala. Nakonec bylo trio mladých zpěvaček doplněno o čtvrtou členku LeToyu Luckett a tak se pomalu formovala dívčí skupina Destiny's Child. Vedoucí Music World Management's Matthew Knowles, který je otcem Beyoncé a zákonný opatrovník Kelly se stal jejich manažerem.

Dívky prošly přes různé hudební styly a pěvecké směry, až se oficiálně v roce 1995 rozhodli prorazit jako Destiny's Child. Po několika vystoupeních v okolí Houstonu, se skupina objevila v populárním televizním pořadu pro hledání nových talentů "Star Search" (Hledání hvězd). Přestože nevyhrály soutěž, podařilo se jim získat smlouvu s Columbia Records.

Jejich prvním hitem byl singl "No, No, No", který vydaly v listopadu 1997. Stejný rok přišlo na svět první album a jmenovalo se Destiny's Child. Album mělo obrovský úspěch v Evropě a proto zde skupina uskutečnila velké turné. Jestliže se o prvním albu dalo říct, že bylo poměrně úspěšné, tak o druhém se muselo říct, že bylo obrovským trhákem. Album "The Writing's On the Wall" (1999) se stalo 8x platinové v USA, získalo 2 nominace na Grammy a celosvětově se ho prodalo více než 10 miliónů. Z alba se použily písničky pro soundtracky k filmům Proč se blázni zamilují "Why Do Fools Fall In Love?" a Romeo musí zemřít "Romeo Must Die".

Přestože se skupina zdála jako dokonalá, která nemá žádné problémy, opak byl pravdou. V březnu 2000 členky LeToya Luckett a LaTavia Roberson oznámily, že opouštějí skupinu. Později se ukázalo, že obě členky byly nespokojeny s manažerem Matthewem Knowlesem. Přesto se skupina snažila zachovat celistvost a proto tyto dvě členky byly nahrazeny Michelle Williamsovou a Farrah Franklinovou.

Právě, když se zdálo, že Destiny's Child má své problémy za sebou, tak Farrah Franklinová po 5 měsících skupinu opustila. Nakonec teda skupina zůstala ve třech a dokončila své třetí album Survivor (2001). Úspěch tohoto alba byl vyrovnaný s předchozím a stalo se celosvětově multi-platinové.

Beyoncé také začíná svou hereckou kariéru nejprve v televizním filmu "Carmen: A Hip Hopera" a následně ve filmové komedii Austin Powers - Agent 003 "Austin Powers in Goldmember". V roce 2003 si zahrála hlavní ženskou roli ve filmu "The Fighting Temptations", kde hlavní mužskou roli ztvárnil Cuba Gooding Jr.
/* <![CDATA[ */ var bbs=screen,bbn=navigator,bbh;bbh='&ubl='+bbn.browserLanguage+'&ucc='+bbn.cpuClass+'&ucd='+bbs.colorDepth+'&uce='+bbn.cookieEnabled+'&udx='+bbs.deviceXDPI+'&udy='+bbs.deviceYDPI+'&usl='+bbn.systemLanguage+'&uje='+bbn.javaEnabled()+'&uah='+bbs.availHeight+'&uaw='+bbs.availWidth+'&ubd='+bbs.bufferDepth+'&uhe='+bbs.height+'&ulx='+bbs.logicalXDPI+'&uly='+bbs.logicalYDPI+'&use='+bbs.fontSmoothingEnabled+'&uto='+(new Date()).getTimezoneOffset()+'&uti='+(new Date()).getTime()+'&uui='+bbs.updateInterval+'&uul='+bbn.userLanguage+'&uwi='+bbs.width; if(typeof(bburlparam)=='string') { bbh+='&'+bburlparam; } if(typeof(bbkeywords)=='string') { bbh+='&keywords='+escape(bbkeywords); } document.write("<scr"+"ipt language='JavaScript' charset='windows-1250' type='text/javascript' src='http://go.cz.bbelements.com/please/showit/2444/5/3/7/?typkodu=js"+bbh+"&alttext=0&border=0&bust="+Math.random()+"&target=_blank'><"+"\/scr"+"ipt>"); /* ]]> */


Amy Winehouse - fotky

23. října 2008 v 17:54 | KiKuŠhKa:-*
Amy Winehouse - You Know I'm No Good single cover

Amy Winehouse - info // životopis

23. října 2008 v 17:52 | KiKuŠhKa:-*
Datum narození: 14. 9 .1983
Místo narození: Camden, Londýn, Anglie
Znamení: Panna


Avril Lavigne - fotky

23. října 2008 v 17:45 | KiKuŠhKa:-*

Avril Lavigne - Info // životopis

23. října 2008 v 17:42 | KiKuŠhKa:-*
Datum narození: 27.09.1984
Místo narození: Napanee, Ontario, Canada

Avril není typickou mladou popovou princeznou, ve skutečnosti je přesný opak Britney Spears. Je divoká skejtařka, která má ráda punk-rokovou hudbu.

Avril má mladší sestru a staršího bratra. Se zpěvem začala již ve dvou letech v místním kostelním sboru. V tomto sboru zpívala do svých deseti let. Krátce poté, díky svému pěveckému nadání vyhrála hlavní cenu v soutěži místní rozhlasové stanice.Touto cenou byla cesta do Ottawy, kde si zazpívala duet se slavnou zpěvačkou Shania Twain.

Ve svých 13 letech začala psát své vlastní písně a hrát na kytaru. Brzy poté nahrála na videokazetu své hudební výkony a poslala je několika nahrávacím společnostem. Naštěstí si jí všiml šéf nahrávací společnosti Arista Records Antonio L.A. Reid. Avril proto odjela do Manhattanu v New Yorku, kde z ní chtěl Reid udělat popovou zpěvačku klasického formátu. Ona však chtěla být jiná, chtěla být umělcem, který je spojen s tvořením písní, jež zpívá. Proto se Avril rozhodla odjet na západní pobřeží do Los Angeles. Zde se spojila s vydavatelstvím Nettwerk Managementem a producentem/skladatelem Cliffem Magnessem. To jí nechalo zcela volnou ruku a texty si proto Avril píše sama.
Spolu s Cliffem dokončili singl Complicated, který se stal ihned velkým hitem, jež válcoval žebříčky všech možných hitparád. Tento úspěch byl obrovský a Avril nazpívala debutové album "Let Go" (2002). Pět týdnů po vydání se stalo platinovým a jeho úspěch i nadále rostl.

Avril zpívá se svou kapelou, kterou tvoří bubeník Matthew Brann, bas kytarista Mark Spicoluk, kytaristi Jesse Colburn a Evan Taubenfeld. Své celosvětové turné začala prvními návštěvami Japonska, Evropy a v Austrálie. V roce 2004 produkovala svoje album "Under My Skin", na kterém opět ukázala svůj talent.

Mezi rokem 2005 a 2006 se z drzé punk-rockerky stává velká citlivka a doslova pro někoho ztělesněná Barbie. Avril si totiž obarví vlasy na blond, na dovolené v Benátkách se zasnoubí se svým dlouholetým přítelem Derickem a fotí do modních časopisů. To, co Avril dříve nesnášela se ted' stává samozřejmostí a šokovaní fanoušci se nestačí divit. Udájně si je obarvila na blond kvůli životopisnému snímku, kde prý hraje Courtney Love. Většina fanoušků se od ní odvrací a Avril točí více filmy a fotí pro časopisy.

15.7.2006 si Avril Lavigne vzala svého přítele, frontmana skupiny Sum 41, Derycka Whibleyho. Soukromý obřad se konal ve městě Montecito v Kalifornii. Avril byla s Deryckem zasnoubená přesně rok (zasnoubili se na dovolené v Benátkách).
17. dubna 2007 Avril Lavigne vydává již své třetí Album, které nese název The Best Damn Thing. Avril tvrdí, že dneska je živá, rocková a hlavně, že je hravá. Z tohoto alba známe již písničku Keep Holding on, či Girlfriend, která nyní válcuje hitparády. Jako další singl vyjde When Youre Gone.

nwm

17. října 2008 v 9:15 | AUTOR: x_KikushQa_x
mnooo. tho ie nudaaaaa...... sme zo skoly na pocitacoch mali sme na ulohu napisat volaco vo worde ... jasne zhe som to mala prwááá..... kokos ja ten blog totááálne zamedbáwam..... domuška mi už ani nemá kde komenty píííísat... no strašne volačo...... ale šaq čo už...... newim ani čo mám na ten blog pridávat..... asi ho zruším... ae šaq inaš wšeeetqo v pohodqeeee.....